Oprava elektrických kolobežiek Košice

Servis a opravu elektrických kolobežiek vykonávame v Košiciach. Ponúkame férové ceny a profesionálnu opravu. Zameriavame sa najpoužívanejšie značky a výrobcov elektrických kolobežiek ako sú Xiaomi, Ninebot, Sencor, Kugoo, Kirin, CityBoss, Cecotec, Voltaik, Mankeel a ďalšie. Okrem iného máme aj 3D tlač, takže nedostupné komponenty vieme na mieru navrhnúť a vytlačiť.

 

Množstvo iných kolobežiek má podobné alebo rovnaké komponenty, neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, ak ste Vašu kolobežku nenašli. Z výkonnejších kolobežiek, ktoré aj testujeme a recenzujeme a s ktorými sme sa už aj v servise stretli sú napríklad Kaabo, Nami, Vsett, Techlife, Laotie, Angwatt a mnohé ďalšie.

S produktami značiek Xiaomi, Roborock, Roidmi, Ninebot, Dreame, Viomi a ďalších, máme bohaté skúsenosti už dlhé roky. Ako jeden z prvých e-shopov na Slovensku sme spustili servis týchto značiek už v roku 2017. Ponúkame aj servis pre B2B partnerov.

fajfka

Expresné opravy

Väčšinu opráv dokážeme vyriešiť v priebehu 1-2 dní. V prípade náročnejších opráv alebo nutnosti doobjednania či vyrobenia špeciálneho dielu Vám dáme vopred vedieť časový interval.

fajfka

Diagnostika zadarmo

V prípade vykonanej opravy alebo servisného úkonu máte diagnostiku zadarmo, teda platíte len za opravu resp. náhradný diel.

fajfka

Podpora 24/7

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš e-mail, odpovedáme najneskôr do 24 hodín, väčšinou však takmer okamžite alebo využite našu poradňu.

Cenník

Elektrické kolobežky

Zoznam najčastejších úkonov. Pred vykonaním opravy Vám dáme vopred vedieť cenovú ponuku. Cenu diagnostiky v prípade vykonaného servisu máte zadarmo.

Slabé brzdenie


Diagnostika kolobežky


Výmena pneu

+ cena pneu (od 15€)

Výmena pneu

od 15.00€

+ cena pneu (od 15€)


Výmena duše

+ cena duše (od 5€)

Výmena duše

od 15.00€

+ cena duše (od 5€)


Výmena bezdušovej pneu

od 20.00€

+ cena pneu (15€)

Výmena bezdušovej pneu

+ cena pneu (15€)


Diagnostika batérie

Potrebujete repas alebo novú batériu na mieru?

Zameriavame sa aj na kvalitný repas a výrobu batérii na mieru. Dostupné batérie na internete sú v drvivej väčšine z nekvalitných, vyradených článkov, ktoré neprešli testom kvality alebo sú už po repase. Často sa môžete stretnúť aj s klamlivým označením kapacity batérie. Jednoducho pre bežného používateľa nič podozrivé, preto odporúčame pred kúpou batérie konzultáciu, ktorá je u nás zadarmo. Od nás máte garanciu kvality a pôvodu batérie a jej komponentov od svetoznámych značiek, s vyššou kapacitou a ešte aj lacnejšie.

Recenzie našich zákazníkov

Vynikajúce
Na základe 9 recenzií
Katarina Viktorova
Katarina Viktorova
Max. spokojnosť komunikácia a servis top. Ďakujem
Filip Fidrik
Filip Fidrik
vysávač Dreame Bot L10 pro bol odoslaný cez packetu, po dorazení do spoločnosti Maldo.sk bola vykonaná diagnostika, mailom ihneď došla správa o identifikácii problému, na druhý deň bol už vysávač podaný do packety, po zaplatení faktúry. Bez vysávača som bol 5 prac. dní. Neskutočná spokojnosť, odporúčané batériové články od Samsungu predĺžili dobu vysávania, ako bolo povedané technikom Maldo.sk.
Petr Novotný
Petr Novotný
Výborný přístup, jednoduchý systém pro odeslání a dodání zboží. Rychlá oprava. Mohu jen doporučit .
Martina Bell
Martina Bell
Perfektná komunikácia, rýchle vybavenie servisu, všetko funguje ako má. Rýchla preprava. Veľká spokojnosť. Odporúčam :)
Ľuboš Ďurkech
Ľuboš Ďurkech
Spokojnosť s rýchlosťou opravy, výborná cena a dostupnosť, komunikácia nad očakávania
Michal Mikula
Michal Mikula
Spokojnosť na 100 percent. Rýchla a lacná oprava robotického vysávača. Michal
Rastislav
Rastislav
Výborná komunikácia, rýchlosť a odbornosť.