Výroba a repas batérii

Zameriavame sa aj na kvalitný repas a výrobu batérii na mieru. Dostupné batérie na internete sú v drvivej väčšine z nekvalitných, vyradených článkov, ktoré neprešli testom kvality alebo sú už po repase. Často sa môžete stretnúť aj s klamlivým označením kapacity batérie. Jednoducho, pre bežného používateľa nič podozrivé, preto odporúčame pred kúpou batérie konzultáciu, ktorá je u nás zadarmo. Od nás máte garanciu kvality a pôvodu batérie a jej komponentov od svetoznámych značiek, s vyššou kapacitou a ešte aj lacnejšie.

Repas alebo nová batéria?

Ak je elektronika batérie v poriadku a batéria stratila svoju kapacitu, čo je jej prirodzená vlastnosť, odporúčame Vám repas batérie. Pri takomto repase meníme všetky články, ktoré zabezpečujú kapacitu. Ušetríte na ostatných komponentoch, šetríte prírodu a máte istotu použitia kvalitných, značkových článkov, ktoré maju väčšinou aj vyššiu kapacitu a podstatne dlhšiu životnosť ako pôvodné alebo dostupné online.

Diagnostika batérie

Nie všetky problémy s batériou si vyžadujú jej repasovanie. Často je možné rýchlo opraviť menšie poruchy a obnoviť tak plnú funkčnosť batérie. Niekedy sa stane, že je prerušená sekcia, kontakt medzi jednotlivými článkami, čo môže spôsobiť úplnú alebo aj čiastočnú nefunkčnosť v podobne zníženej kapacity, teda kratšieho dojazdu alebo výdrže. Po diagnostike batérie Vám navrhneme optimálne riešenie.

Výroba batérie na mieru

Okrem repasu či obnovy batérie vieme vyrobiť aj Li-ion batérie na mieru. Disponujeme profesionálnou zváracou aj meracou technikou, ktorú obsluhujú kvalifikovaní odborníci. Okrem interných batérii, či už v elektrických kolobežkách, robotických vysávačoch alebo aku vŕtačkách, vieme vyrobiť aj externé batérie pre predĺženie dojazdu či už Vášho elektrického bicykla alebo elektrickej kolobežky.

Cenník

Repas batérie (robot. vysávač)

5.200 - 7000 mAh, 14.4V, Roborock, Xiaomi, Dreame, Viomi a ďalšie


Repas batérie (kolobežky)

8.5 - 15.6 Ah, 36V - Xiaomi, Sencor, Mankeel a ďalšie


Repas batérie (väčšie kolobežky)

12.8 - 20 Ah, 48V - Kugoo M4, M4 Pro, e-bike a iné


Väčšie, iné alebo na mieru

Po konzultácii.


Recenzie našich zákazníkov

Vynikajúce
Na základe 9 recenzií
Katarina Viktorova
Katarina Viktorova
Max. spokojnosť komunikácia a servis top. Ďakujem
Filip Fidrik
Filip Fidrik
vysávač Dreame Bot L10 pro bol odoslaný cez packetu, po dorazení do spoločnosti Maldo.sk bola vykonaná diagnostika, mailom ihneď došla správa o identifikácii problému, na druhý deň bol už vysávač podaný do packety, po zaplatení faktúry. Bez vysávača som bol 5 prac. dní. Neskutočná spokojnosť, odporúčané batériové články od Samsungu predĺžili dobu vysávania, ako bolo povedané technikom Maldo.sk.
Petr Novotný
Petr Novotný
Výborný přístup, jednoduchý systém pro odeslání a dodání zboží. Rychlá oprava. Mohu jen doporučit .
Martina Bell
Martina Bell
Perfektná komunikácia, rýchle vybavenie servisu, všetko funguje ako má. Rýchla preprava. Veľká spokojnosť. Odporúčam :)
Ľuboš Ďurkech
Ľuboš Ďurkech
Spokojnosť s rýchlosťou opravy, výborná cena a dostupnosť, komunikácia nad očakávania
Michal Mikula
Michal Mikula
Spokojnosť na 100 percent. Rýchla a lacná oprava robotického vysávača. Michal
Rastislav
Rastislav
Výborná komunikácia, rýchlosť a odbornosť.