Cenník

V cenníku nájdete len najčastejšie vykonávane servisné úkony. Často sa stretávame so špecifickými situáciami a preto nie je možné vopred všetko odhadnúť. Počas diagnostiky sa môžu vyskytnúť aj iné chyby alebo odporúčania, na ktoré je potrebné upozorniť. Cena je orientačná a konečnú cenu aj s časom opravy Vám oznámime po diagnostike, ešte pred samotnou opravou.

Až po Vašom schválení pokračujeme v práci. Kolobežku alebo robotický vysávač môžete priniesť osobne k nám do Košíc v čase otváracích hodín. Pre robotické vysávače zabezpečujeme aj vyzdvihnutie na diaľku prostredníctvom odberných miest Packeta. Pre vyzdvihnutie na diaľku vyplňte náš online formulár a následne Vám prídu ďalšie pokyny.

Elektrické kolobežky

Zoznam najčastejších úkonov. Pred vykonaním opravy Vám dáme vopred vedieť cenovú ponuku. Cenu diagnostiky v prípade vykonaného servisu máte zadarmo.

Slabé brzdenie


Diagnostika kolobežky


Výmena pneu

+ cena pneu (od 15€)

Výmena pneu

od 15.00€

+ cena pneu (od 15€)


Výmena duše

+ cena duše (od 5€)

Výmena duše

od 15.00€

+ cena duše (od 5€)


Výmena bezdušovej pneu

od 20.00€

+ cena pneu (15€)

Výmena bezdušovej pneu

+ cena pneu (15€)


Diagnostika batérie

Robotické vysávače

Zoznam najčastejších úkonov. Pred vykonaním akéhokoľvek servisu Vám dáme vopred vedieť cenovú ponuku. Cena diagnostiky je v prípade vykonaného servisu zadarmo.

Diagnostika


Slabé sanie


Nadmerné vnútorné znečistenie


Porucha lasera (LDS)

+ cena dielu

Porucha lasera (LDS)

od 30.00€

+ cena dielu


Nová batéria

kvalitné LG/Samsung články

Nová batéria

od 45.00€

kvalitné LG/Samsung články

Vzdialené vyzdvihnutie

Pre robotické vysávače zabezpečujeme aj vzdialené vyzdvihnutie cez akékoľvek odberné miesto Packeta. Cena je vrátane prepravy k nám aj k Vám. Cena jednej prepravy je teda len 2.50€, resp. 5.00€. Pre postup a vyplnenie online formulára kliknite sem.

Vysávače do 5 kg (malá stanica, cena za 2 prepravy)


Vysávače do 15 kg (väčšia stanica, cena za 2 prepravy)


*Nie sme platcami DPH, všetky uvedené ceny sú bez DPH.